picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szafa uprawowa, który sklep ?

szafa uprawowa, który sklep ?

Jeżeli jest ktoś, kto uprawia rośliny w domu. Nie chodzi jedynie o konopie i ma sprawdzoną szafę uprawową to prosiłbym o kontakt. Chce się więcej o tym dowiedzieć.

wawrzyn56

Posty: 1

 
Propozycji jest niezwykle wiele, ale jeżeli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Biforr23

Posty: 23

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Oklimas

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są niesłychanie różne modele do wyboru, jakie różnią się wielkością, parametrami i naturalnie ceną.

Dyduchrr

Posty: 16

 
Na wszystkim trzeba się znać, ale informacje i takich uprawach w domu można znaleźć w Internecie. Jeśli ktoś chce i naprawdę przyłoży się do tego to uzyska bardzo dobre efekty. Trzeba tylko włożyć w to pracę i serce.

czerusek

Posty: 19

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, lecz chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

tylko45

Posty: 28

 
Uprawa roślin w domu nie jest ciężka. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale troszkę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeżeli wiadomo, które roślina wymaga oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent niezmiernie chętnie nam we wszystkim pomoże.

pawel253

Posty: 8

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bowiem są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego rzeczywiście niezwykle duża zaleta.

namedal6

Posty: 4