picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, poszukuję!

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, poszukuję!

Jeżeli jest jakiś lektor angielskiego dla przedszkola w Krakowie to proszę o kontakt, bowiem mam dla niego pracę. Jest grupa maluchów w przedszkolu, które chętnie będą chodzić na zajęcia.

masazzer4

Posty: 1

 
Według mnie to osoby, jakie mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest proste obowiązek.

Banaś23

Posty: 4

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma stosowne podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

luke130

Posty: 26

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dziś załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, albowiem można na tym niesłychanie dużo zyskać.

Kitas

Posty: 3

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Przede wszystkim chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, niemniej jednak mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym niezmiernie dobrze znają.

Booss23

Posty: 3

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, iż są specjalistami, zatem nie boją się nawet niezwykle uciążliwych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

Black_Riot

Posty: 8

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj bardzo dużym ograniczeniem. To, dlatego warto dziecko na zajęcia zapisać.

Miluśkooo2

Posty: 4