picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

projektanci wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

projektanci wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

Muszę przerobić dwa wielkie pokoje w trzy może z aneksem. Sam nie wiem. Jeżeli znacie specjalistów w tej dziedzinie, piszcie. Poszukuję naprawdę dobrego architekta wnetrz z Warszawy.

Facio

Posty: 5

 
Jak szukacie naprawdę sprawdzonej firmy, która ogarnie wam każdą aranżację, jaka wam się spodobała, to polecam kontakt do nich http://prostudio.pl. Spece, fachowcy i mistrzowie. Sam potrzebowałem konkretów. Tu się nie zawiodłem. To projektanci wnetrz z Warszawy, którzy od razu zaproponowali mi rzetelną pomoc i dokładnie taką względem moich możliwości finansowych.

Yuri20

Posty: 11

 
Skontaktuj się z konkretną firmą. Pogadasz, przyjadą i zobaczą. Ocenią, co najlepiej będzie zrobić. Projektowaniem wnętrz zajmują się mega specjaliści z Warszawy, więc na pewno trafisz w dobre ręce :)

micko

Posty: 23

 
To może choćby kilka namiarów na takie studia projektowania wnetrz w Warszawie. Nie chcę firmy, która ma wygórowany cennik. Chcę zmieścić się w określonym budżecie. To nowy lokal, z którym wiąże się nowy biznes :D

namok

Posty: 9

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednak drodzy.

TomekK

Posty: 10

 
W sumie jak wszystko w stolicy :D Na pewno nie masz co się martwić na zapas. I pamiętaj, że jak skorzystasz z usługi architekta wnętrz, oszczędzisz na wielu rzeczach typu materiały, meble, bo oni mają dostęp do naprawdę super promocji. Jeśli chodzi o Warszawę, to nie demonizujmy tych usług.

Lupusx 

Posty: 9

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

Czarek

Posty: 11

 
A jeżeli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby zrobić całą górę domu. Mogłabym wówczas wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Troszkę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

labuh

Posty: 8

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły wiele się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie bardzo spodobała nam się na wizualizacji. Ale fajnie, bo trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

humer56

Posty: 10