picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kuchnie sosnowiec, poszukuję

kuchnie sosnowiec, poszukuję

Czy ktoś z was posiada w domu szafę indeco Katowice? Chciałabym zapytać, czy wszystkie wasze oczekiwania co do szafy na wymiar się sprawdziły. Zastanawiam się nad kupnem szafy i nie wiem czy zwykła szafa ze sklepu meblowego spełni moje oczekiwania i będzie funkcjonalna.

Damiano

Posty: 2

 
Dobrym rozwiązaniem są szafy na wymiar w Katowicach ze względu na to, że można samemu wybrać jej funkcjonalność. Pan, który tam pracuję pomógł nam w wyborze materiału i koloru. Wydaję mi się, że warto kupić tam meble, nie tylko szafy.

masazzer4

Posty: 22

 
Wyśmienitym rozwiązaniem są szafy na wymiar w Katowicach ze względu na to, że można samemu wybrać jej funkcjonalność. Pan, który tam pracuję pomógł nam w doborze materiału i koloru. Wydaję mi się, że pożądane byłoby kupić tam meble, nie tylko szafy.

dabuj45

Posty: 4

 
Dwa lata temu u mojej mamy w Katowicach robiliśmy remont całego mieszkania. Zamówiliśmy wtedy szafę i meble kuchenne z indeco. Wszystko do tej pory jest sprawne i meble nadal wyglądają jak nowe. My w tym roku u siebie robimy remont i też postawimy na tą firmę.

wrrraak22

Posty: 10

 
My z firmą indeco Katowice kontaktowaliśmy się przez stronę http://www.iszafynawymiar.pl. Możecie wejść na ich stronie i poczytać jakie szafy na wymiar oferują.

syrena88

Posty: 13

 
My remontując kuchnię wybraliśmy meble na wymiar w Sosnowcu. Robiliśmy w zabudowie zmywarkę, piekarnik oraz mikrofalę.

olgierd33

Posty: 12

 
Posiadam szafę indeco zamówioną w Sosnowcu. Szafa ma już 4 rok, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, nie psuje się.

Gucio

Posty: 24

 
Ja ostatnio zamawiałam szafę na wymiar indeco w Sosnowcu. Projektant w szybkim okresie przyjechał na wymierzenie dokładnie pomieszczenia i na laptopie przedstawił wizualizację szafy. Montaż trwał niesłychanie prędko i szafa spełnia moje wszystkie oczekiwania.

LLardmen

Posty: 4

 
W poprzednim mieszkaniu w Katowicach posiadałem szafę na wymiar indeco i byłem bardzo zadowolony. Szafa nigdy się nie popsuła.

eriost56

Posty: 3