picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

energooszczędne domy

energooszczędne domy

Jakie pompy ciepła u siebie wprowadziliście i z jakiego powodu, charakterystyka zalet, montażu mile widziana, bo się zastanawiam, jak wpłynąć pozytywnie na koszty utrzymania nieruchomości.

Grabow12

Posty: 1

 
Bierz tylko montaż autoryzowany przez konkretnego producenta pompy, bo to różnie z tym bywa. Niektórzy instalatorzy nie dotrzymują standardów jakościowych, a później wychodzą problemy serwisowe. Musisz dokładnie wiedzieć, z kim współpracujesz.

andrew66

Posty: 9

 
Dzwoń 793 023 444, ludzie z Białegostoku to gruntowych pomp ciepła, autoryzowana instalacja, żadnych błędów nie robią, bardzo popularni w kręgach ludzi zainteresowanych technologiami OZE. Też na stronie mają ciekawe poradniki, kalkulatory oszczędności, marka Energodom.

namok 

Posty: 8

 
Też byłem, jestem już umówiony na termin. Możemy później sobie na spokojnie porównać wyniki, jak jesteś zainteresowany.

BenK000

Posty: 2

 
Tylko instalacje gruntowych pomp ciepła http://www.energodom.com.pl/, więc się opłaca nawet ocenić technologię, bo skoro mają takie zamówienia to znaczy, że technologia doceniania. Po drugie gruntowa pompa ciepła z ogrzewaniem podłogowym, czy pasywne chłodzenie latem to bajka. Energetyczna klasa A+++, nawet lepiej wychodzi od kotłów gazowych.

Fanatyk

Posty: 5

 
Możesz się zapoznać krok po kroku z działaniem gruntowej pompy ciepła przez poradnik na http://www.energodom.com.pl/, a później zlecisz montaż, projekt, ogarnąć dofinansowanie z „Czystego Powietrza”. Dobrze, że to jeszcze funkcjonuje. Według mnie trzeba się pośpieszyć, bo nic, co dobre w zakresie finansowania nie trwa długo.

Kitas

Posty: 3

 
Gruntowa pompa ciepła tak naprawdę Ci się zwróci w cenie nieruchomości, po prostu dodajesz i masz atrakcyjną wycenę. Nic nie tracisz, inwestycja śmieszna, jak uwzględnisz program Czyste Powietrze. A wszystkie formalności w tej materii ogarniesz przez http://www.energodom.com.pl/, to białostocka marka, dość znana. Wychodziłem z założenia, że muszę postawić na najlepszą technologię ogrzewania dostępną aktualnie, żeby nie tracić później kasy na modernizacji.

Ticket2Hell

Posty: 5

 
Dobrze oceń moc pompy ciepła, bo sporo ludzi tutaj popełnia błąd, a później muszą czymś uzupełniać.

Lomartek67

Posty: 27

 
Masz wyjaśnione od A do Z działanie pompy ciepła http://www.energodom.com.pl/pl,product,pompy_ciepla,1.html, więc warto sobie kilka rzeczy uświadomić. Po drugie lepiej jednak OZE z dofinansowaniem niż jakieś gazy, czy już nie wspominam o węglu. Technologia poszła do przodu, pompy bardzo energooszczędne, a montaż nie jest tak naprawdę wielce kosztowny, jak wybierasz ludzi wyspecjalizowanych tylko w tym temacie.

Lupusx 

Posty: 5

 
Gruntowa pompa ciepła to optymalne rozwiązanie, a wiele firm zajmujących się tematyką OZE, nawet http://www.energodom.com.pl/ z Białegostoku tylko w takich instalacjach się specjalizują, bo zainteresowanie podobno ogromne. Sam nie sprawdzałem konkretnych raportów, natomiast wierzę na słowo i subiektywnie widzę nawet w najbliższym otoczeniu. Instalacja niezwykle tania w eksploatacji, tam praktycznie nie ma prawa nic się dziać przez lata, a jeszcze autoryzowany montaż według wytycznych producenta? Zupełna bajka moim zdaniem.

yarofe

Posty: 3