picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kraków kominki, jaki sklep ?

Kraków kominki, jaki sklep ?

Szukam kominki w Krakowie sklep, który jest faktycznie profesjonalny. Zależy mi na kominach, jakie można zrobić z indywidualnego zamówienia. Nie interesują mnie kominki gotowe.

Franko99

Posty: 2

 
Wiele jest sklepów internetowych z kominkami, możesz przejrzeć kilka ofert. Może akurat trafisz na firmę z kominkiem w Krakowie.

xacax

Posty: 5

 
Mogę polecić Ci gazowe kominki w Krakowie i ten sklep http://jakinowykominek.ovh. Ta firma jest niezwykle profesjonalna. Fachowiec przyjechał do mnie do domu, wszystko posprawdzał, wymierzył i wybrał doskonały kominek dla nas.

Krzyś3232

Posty: 4

 
Kominek gazowy może się u was faktycznie sprawdzić. My też mamy mały dom w Krakowie i również postanowiliśmy zamontować gazowy kominek. Jesteśmy zadowoleni.

FalaSmiechu

Posty: 3

 
Bardzo dobry sklep z kominkami w Krakowie jest na ulicy Stattlera. Słyszałem o nich wiele dobrych opini. Wszyscy chwalą ten sklep. Moich 3 znajomych kupowali tam kominki. Ja właśnie też się przymierzam do zakupu.

Sarenka

Posty: 4

 
Montaż kominków w Krakowie wydaję mi się, że jest darmowy, gdy zakupisz w sklepie kominek. Jeśli masz kominek, a nie ma Ci kto zamontować to odezwij się do profesjonalnej firmy z kominkami.

johan111

Posty: 36

 
W Krakowie odszukasz wiele sklepów z kominkami. Podjedź do kilku i spytaj o ofertę oraz montaż. Może akurat odszukasz perfekcyjny kominek do swojego domu. My w tamtym roku zamontowaliśmy wkład kominkowy z płaszczem wodnym. Jesteśmy zadowoleni.

wieslawek

Posty: 2

 
Kominki znajdziesz na ulicy stattlera w Krakowie. Mieści się tam firma, jaka posiada kominki wysokiej jakości. Można u nich odnaleźć dużo interesujących modeli. Możesz odwiedzić ich stronę internetową, albowiem z tego co się orientuje to taką dysponują.

opert34

Posty: 14

 
Montaż kominków w Krakowie wydaję mi się, iż jest darmowy, gdy zakupisz w sklepie kominek. Jeżeli masz kominek, a nie ma Ci kto zamontować to odezwij się do doświadczonej firmy z kominkami.

nighthaze

Posty: 5